LAIPNI  LŪDZAM IEPAZĪTIES AR MŪSU SKOLAS MUZEJU!

Mūsu skolā jau no 2017. gada atvērts muzejs par skolas vēsturi. Šajā laikā esam paspējuši iekārtot vairākus stendus par skolas vēsturi, par dažādiem notikumiem skolā, kā arī arvien papildināt muzeja eksponātus.

Kāda ir skolas vēsture? To varam uzzināt apskatot stendus no skolas  atklāšanas brīža (septiņdesmit trešā gada), līdz mūsdienām.

Interesanti stendi ir par interešu izglītības pulciņiem, par starptautiskajiem projektiem. 

Taču visinteresantāko informāciju varam iegūt apskatot stendu par mūsu rajonu, Iļģuciemu. Esam apkopojuši materiālus par Nordeķu parku un muižu, par Spilves lidostu, par Iļģuciema apkārtni, tās vēsturi. Šo darbu arvien turpināsim, jo ir taču interesanti uzzināt par savas dzimtās vietas vēsturi.

Galvenā mūsu skolas muzeja gada izpētes tēma “Pa Iļģuciema takām”.

Ko vēl mēs darām muzejā? Piedalāmies Rīgas skolu muzeju skatē un iegūstam labu vērtējumu par darbu. Mums ir interesantas viktorīnas, ekskursijas! Organizējam skolēniem ekskursijas uz mūsu muzeju.

Bet mums vēl ir daudz jāmācās, daudz kas jāapgūst. Tādēļ, tiklīdz atsāksies darbs skolā, turpināsim apmācīt gidus, fotogrāfus, hronistus un citu jomu muzejniekus. 

Diemžēl  vīrusa dēļ nevaram darboties klātienē, uzņemt ciemiņus, rīkot pasākumus, utt. Ceram, ka muzeja apmeklētājus varēsim  sagaidīt rudenī. Tad gan ļoti gaidīsim jaunus muzejniekus, kuriem interesē aktīvi darboties muzejā! Turpmāk, lai uzzinātu jaunumus par muzeju, atliek atvērt skolas mājaslapas sadaļu “Muzejs”.

Bet tagad mazliet iepazīstieties, kāds izskatās muzejs!

Muzeja jaunumi

Kas jauns muzejā?

Neskatoties uz visām Covid-19 radītajām grūtībām, mūsu skolas muzejs  2021./2022.  mācību gada pirmajā semestrī ir aktīvi strādājis. Ir notikušas muzeja padomes aktīvistu tikšanās, materiālu apstrāde,…

Jaunumi skolas muzejā

Mūsu skolas muzejs, ievērojot  ar Covid 19 saistītos noteikumus, atkal sācis aktīvi darboties.  Muzejs “ietērpies” jaunā,  skaistā  mēbelē un tagad izskatās pavisam …

Jaunais mācību gads arī skolas muzejā

Arī skolas muzejs sācis savu darbību!  Gaidām sadarbībai aktīvus, zinātkārus skolēnus!  Muzejs atvērts interesantām, izzinošām ekskursijām gan par skolas vēsturi, gan arī dažādām viktorīnām. Gaidām ci…

Rīgas 71. vidusskola