Rīgas 71. vidusskolā ir vairāk nekā divi desmiti interešu izglītības pulciņu, kuros aktīvi darbojas vairāk nekā 300 skolēnu.

Protams, ka aizvadītajā mācību gadā, mums visiem zināmu iemeslu dēļ, 2. semestrī nebija iespēju piedalīties vairākos konkursos un koncertos, Skolēnu dziesmu un deju svētkus ieskaitot.  Tomēr ārpusklases interešu izglītības norises turpinājās!

COVID-19 ierobežojumu laikā visi pulciņi darbojās savādāk. Īpaši interesanti bija vērot deju pedagogu Jekaterinas Zubkovskas, Viktorijas Železņakas un Valerija Nazadzes  attālinātās nodarbības monitoru priekšā. Savukārt “Izstrādājumu no pērlītēm” pulciņa vadītāja Irina Jacenko ir veikusi vairākas jaunas metodiskās izstrādnes.

Skolas muzeja pulciņa dalībnieki līdz ierobežojumu ieviešanai paspēja gan apmeklēt Bolderājas cietoksni, gan Cinevillu, bet karantīnas laikā – sagatavot materiālu kopu par skolas apkaimes vēsturi.   

Nedaudz priviliģētā situācijā šoreiz bija mākslas pulciņu vadītāji un dalībnieki, jo viņiem bija lielākas iespējas piedalīties konkursos, savus darbus nosūtot to organizatoriem.



Mūsu skolas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņiem bija labi rezultāti bērnu un jauniešu mākslas, datorgrafikas un foto darbu konkursā-izstādē ”Optiskā ilūzija 2”:

9.sl klases skolniecei Viktorijai Krūmiņai  – 1. vieta

8.k klases skolniecei Annai Puzinai – 2. vieta

4.b klases skolniecei Anastasijai Ksenzovai – 3. vieta

3.c klases skolniecei Mihailam Smoļinam – 3. vieta

4.b klases skolniecei Arinai Gribanovai – Atzinība

1.a klases skolniecei Kamillai Ksenzovai – Atzinība

3.c klases skolniekam Artjomam Šišovam – Atzinība

2.a klases skolniecei Arinai Kiričenko – Atzinība

Paldies skolotājiem Indrai un Gvido Bērziņiem!



Apsveicam vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņus ar veiksmīgu dalību bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā-izstādē ”Miniatūra 2”:

4.b klases skolniecei Arinai Gribanovai – 2. vieta

9.k  klases skolniecei Uļjanai Tjuļuzini – 2. vieta

4.b klases skolniecei Darjai Pozdņakai  – 3. vieta

5.a klases skolniecei Veronikai Sahmiškinai  – 3. vieta

11.a klases skolniecei Daniellai Protasevičai – 3.vieta

4.bklases skolniekam  Artūram Krivko – atzinība

5.aklases skolniecei Anastasijai Raginskai – atzinība

8.k klases skolniecei Annai Puzinai – atzinība

12.a klases skolniecei Anastasijai Aņikinai  – atzinība

Paldies pedagogiem – Indrai Bērziņai un Gvido Bērziņam par teicamu audzēkņu sagatavošanu!



Suminām vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņus ar izciliem rezultātiem vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā-izstādē ”Brīnumainie ziedi”:

12.a klases skolniecei Anastasijai Aņikinai – 1. vieta

9.sl.klases skolniecei Viktorijai Krūmiņai1.vieta

4.c klases skolniecei Emīlijai Sosnovskai1.vieta

11.a klases skolniecei Daniellai Protasevičai – 3.vieta

Paldies skolotājiem Indrai Bērziņai un Gvido Bērziņam par teicamu audzēkņu sagatavošanu konkursam!



Par izciliem un teicamiem rezultātiem bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā izstādē ”Mocīša darbnīca 14”:

12.a klases skolniecei Anastasijai Aņikinai – 1. vieta

11.a klases skolniecei Daniellai Protasevičai – 1. vieta

7.a klases skolniekam Jegoram Marakinam – 1. vieta

8.k klases skolniecei Annai Puzinai – 1. vieta

9.a klases skolniecei Annai Vaļetko – 1. vieta

5.a klases skolniecei Veronikai Sahmiškinai – 1. vieta

2.a klases skolniecei Amelijai Meļikjanai  – 1. vieta

2.b klases skolniecei Marijai Sidorovai – 1. vieta

5.sk klases skolniecei Aleksandrai Pantepajevai – 2. vieta

3.a klases skolniecei Milanai Mendžulei – 2. vieta

2.a klases skolniecei Aļonai Nesvetovai – 2. vieta

4.b klases skolniecei Anastasijai Ksenzovai – 3. vieta

3.a klases skolniecei Marijai Tuhvatuļinai – 3. vieta

3.a klases skolniecei Poļinai Lazovajai – 3. vieta

Paldies skolotājam Gvido Bērziņam!



Vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņiem teicami rezultāti bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas konkursā – izstādē ”Mans portrets Latvijai”:

4.b klases skolniecei Anastasijai Ksenzovai – 1. vieta

4.b klases skolniecei Darjai Pozdņakai – 1. vieta

5.a klases skolniecei Sofijai Evelīnai Aglišai – 2. vieta

Paldies skolotājam Gvido Bērziņam!



Sagaidot Latvijas 101. dzimšanas dienu, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte”  organizēja konkursu plakāta mākslā.

Par izciliem sasniegumiem plakātu mākslas konkursā “Es Latvijā”. Kas man ir Latvija?  Kā es dzīvoju Latvijā? Kā es redzu Latviju? Kā es jūtu Latviju? 

5.a klases skolniecei Anastasijai Raginskai – 1. vieta

5.a klases skolniecei Veronikai Sahmiškinai – 2.vieta

Liels paldies skolotājam Gvido Bērziņam par ieguldīto darbu!



Šā gada martā Pārdaugavas BJC “Altona” rīkoja Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursu-izstādi “Kaķu galerija 5”, kurā:

12.a klases skolniecei Daniellai Protasevičai  -1. vieta (Pedagoģe – Indra Bērziņa)

12.a klases skolniecei Anastasijai Aņikinai – atzinība (Pedagogs – Gvido Bērziņš)

5.sk klases skolniecei Aleksandrai Pantepajevai – atzinība (Pedagoģe – Indra Bērziņa).



Par izciliem sasniegumiem Rīgas atklātajā bērnu un Jauniešu fotokonkursā-izstādē “Mēs dzīvojam Rīgā”:

3.c klases skolniekam Mihailam Smoļinam  – 1. vieta

Paldies foto pulciņa vadītājai Indrai Bērziņai!



5. novembrī Rīgas skolēnu pilī notika ikgadējais pilsētas stāstnieku konkurss “Teci, teci valodiņa”. Konkursā piedalījās arī mūsu skolas 2 dalībnieki: 6.b klases skolēni Artūrs Jacenko un Jana Kuzmina. Jana par savu uzstāšanos ieguva 2. pakāpes diplomu, Artūrs Jacenko – 1. pakāpes diplomu. Īpaši patīkami, ka Artūram radās iespēja pārstāvēt mūsu skolu valsts līmenī konkursa finālā, kurš norisinājās 7. decembrī Latviešu biedrības namā un kurā viņš ieguva 1. pakāpes diplomu! Paldies skolotājai Jekaterinai Barčukai!



Folkloras pulciņš „Petruška & Co“ janvārī iepriecināja savus skatītājus ar lielisko izrādi „Ugunsputna meklējumos“.

Sirsnīgs paldies folkloras pulciņa vadītājai Jekaterinai Barčukai!



Jauno blogeru/emuāristu pulciņš

Blogeri (emuāristi) piedalījās nedēļā Code Week. – šeit  

Mūsu blogeru video kanālā ir ziņojums par mūsu skolas dalību kodēšanas nedēļā. – šeit

Adaptācijas dienas notikumus var redzēt šeit

Intervijas ar pedagogiem – šeit

Sporta svētki – šeit

Jauno blogeru skola – šeit

Intervija ar skolas direktoru – šeit

Code Week’ 2019. Riga 71 Secondary School – šeit

Paldies pulciņa dalībniekiem:

6.a klases skolniecei Aļonai Mezgovai

6.a klases skolniecei Nikai Dudko

6.a klases skolniecei Darjai Konovaļenko

6.a klases skolniecei Alisei Kremņovai

6.b klases skolniecei Valērijai Miglasei

6.b klases skolniekam Maksimam Davidovam

6.b klases skolniekam Artjomam Solovjovam

7.a klases skolniekam Artjomam Vlasovam

7.a klases skolniecei Darjai Ivanovai

7.a klases skolniecei Viktorijai Ivanovai

7.b klases skolniekam Konstantīnam Jarovojam

7.b klases skolniecei Valērijai Brinzevičai

7.b klases skolniekam Ernestam Jekimovam

8.a klases skolniekam Vladislavam Akmainim

8.a klases skolniekam Ruslanam Močalovam

8.a klases skolniekam Artjomam Šelepanovam

Paldies skolotājai Innai Senkevičai!



Rīgas Vokālas mūzikas konkursa “Balsis 2020”  pirmajā kārtā – skolas vokālajam ansamblim 3. pakāpe. (Vokālā pedagoģe – Tatiana Sidorenko)

Paldies ansambļa dalībniecēm:

4.c klases skolniecei Marijai Sadovņikovai

4.c klases skolniecei Emīlijai Sosnovskai

5.a klases skolniecei Sofijai Evelīnai Aglišai

5.a klases skolniecei Milanai Boicovai

5.a klases skolniecei Jeļizavetai Vasilišinai

6.a klases skolniecei Irinai Judenkovai

7.a klases skolniecei Taisijai Smirnovai

8.b klases skolniecei Viktorijai Kondratjukai

8.c klases skolniecei Margaritai Aļijevai

9.b klases skolniecei Elizabetei Kovaļovai

10.a klases skolniecei Katerinai Siņickai



Mūsu skolas BOCCIO pulciņš ieguva 1. vietu Rīgas BOCCIO turnīrā.

Paldies komandas dalībniekiem:

9.sl skolniekam Danielam Ņiķiforovam

9.sl skolniekam Ralfam Strazdiņam

6.sk skolniekam Leonardam Koļcovam

6.sk skolniekam Kristiānam Šaškovam

6.sk skolniekam Aleksejam Marčenko

5.sk skolniecei Aleksandrai Pantepajevai

Pateicība  skolotājai Inesei Ondzulei  par ieguldījumu interešu izglītībā un par skolas tēla popularizēšanu!



Sveicam mūsu skolas 10. – 12. klašu  zēnu florbola komandu ar iegūto 2. vietu rajona florbola sacensībās! Paldies skolotājam Matvejam Fedorinam!



Teātra studijai “Maska”  – trešā vieta teatrālajā konkursā Sv.Tatjanas dienas veltītajai skatei par izrādi “Jaungada burvības” teatrālajā konkursā. Vadītāja: Jolanta Suprijanoviča, scenārija autore Valentīna Lazareva, skaņu režisors – 8.b klases skolnieks  Аleksejs Potužnijs.

Paldies dalībniekiem:

Marijai Kostiļevai (5.b klase) – galvenā balva nominācijā “Sieviešu loma” par raganas lomu šajā izrādē.

Daņila Zaharovs (4.a klase) – konkursa laureāts par Jaunā gada lomu

Anastasija Iļjiniha (8.b klase) – laureāte par Salatēva lomu.

Jana Ivanova (5.b klase)  – laureāte  par Sniegbaltītes lomu.



Mūsu teātra studija ”Maska” nolēma parādīt savu pasaku 14. pirmskolas izglītības iestādē un “Bizmārītes”. Izrāde sniedza mazajiem skatītājiem neaizmirstamus mirkļus, par ko sirsnīgs paldies:

6.b klases skolniekam Artjomam Deņisenko

7.а klases skolniekam Edvardam Lipštas 

7.а klases skolniecei Taisijai Smirnovai

6.b klases skolniecei Irinai Judenkovai

7.а klases skolniecei Darjai Ivanovai 

6.b klases skolniecei Evai Stepanovai 

7.а klases skolniecei Doloresai Оzolai

7.а klases skolniecei Janai Zariņai 

6.b klases skolniecei Аrtjomam Vlasovam 

7.а klases skolniecei Аfinai Grammаtikоpulo 

6.b klases skolniecei Marijai Jakušovai 

7.а klases skolniecei Kristīnei Sluckai 

6.b klases skolniecei Valērijai Lisenko 

6.b klases skolniecei Janai Kuzminai 

6.b klases skolniekam Mihailam Kuplajam

6.b klases skolniecei Marijai  Istominovai 

6.b klases skolniekam Maksimam Davidovam 

6.a klases skolniekam Ņikitam Maļcevam

7.a klases skolniekam Konstantīnam Jarovojam

Paldies skolotājai Ingai Tkačenkо par brīnišķīgajām dekorācijām! 

Paldies Оlgai Маļikovai un pedagoģei Viktorijai Žeļezņakai par palīdzību pasākuma organizēšanā!



Informāciju apkopoja
skolas direktora vietniece izglītības (audzināšanas) jomā
Aurēlija Strode

Kategorijas Jaunumi

Rīgas 71. vidusskola