1 2 3 4
;

“Tev, mana labā!”

11.03.2019

8. martā, Starptautiskajā sieviešu dienā, mūsu skolas abu korpusu vestibilu informatīvajos ekrānos varēja izsekot šīs atzīmējamās dienas vēsturei, kā arī – baudīt skaistus apsveikuma skatus un lasīt jaukus novēlējumus meitenēm un sievietēm. Garajā starpbrīdī apsveikuma runu teica skolēnu pašpārvaldes prezidents Andrejs Skačkovs.

Pēcpusdienā notika koncerts, kurā dziedāja sākumskolas koris (vadītāja L.Stramkale) un 5. - 12. klašu meiteņu ansamblis (vadītāja T.Sidorenko). Visus klātesošos aizkustināja 12. klases (audzinātāja N.Kuzmina) skolēnu izspēlētā performance par dzīvi, teātri un vēlreiz par dzīvi. Vairākas skolotājas runāja dzeju par sievietes sūtību un misiju, bet 6.b klases skolnieks Vsevolods visus iepriecināja ar skaistu klavierspēli. Deju grupas VICTORIA DANCE (vadītāja V.Železņaka) meitenes bija sagatavojušas dinamisku deju, savukārt trīs 6.klases skolēni -- parūpējušies par “garšīgo” viktorīnu.

Pasākuma beigās sirsnīgus vārdus teica skolas direktors Andrejs Rižikovs, un pēc tam sākās “tulpju uznāciens”, kas priecēja ikvienu zālē esošo skolotāju un skolnieci.

Paldies pasākuma vadītājiem Vladislavam un Fēliksam! 

Skolas direktora vietniece izglītības (audzināšanas) jomā Aurēlija Strode

Goldbird.lv