1 2 3 4
;

Šķērsojot tiltus no Itālijas uz Latviju

09.10.2018

8. - 14. oktobrim goda vizītē Rīgas 71. vidusskolā ieradās itāļu delegācija no Ferentino. Visi pasākumi un tikšanās norisinājās Eiropas projekta EP Ambassador school programm Projekt Nature Protection "Crossing Bridges" ietvaros.Projektā piedalījās 7 mūsu skolas skolēni un viens skolotājs, kā arī 7 skolēni un pasniedzējs no Itālijas.Projekta organizatori – mūsu skolas bioloģijas skolotāja Маrgarita Akopjana, no itāļu puses – Danielа Меаgliа.

Mūsu viesiem tika sagatavota plaša un ļoti interesanta, izglītojoša programma, kuras ietvaros tika apmeklētas dažādas izstādes un muzeji. 9. oktobrī viesi kopā ar jauniešiem  un mūsu skolas skolotājiem apmeklēja Žaņa Lipkes memoriālu, bet 10. оktobrī devās uz Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kur ar baudu aplūkoja gan Latvijas, gan Eiropas mākslinieku gleznas. Delegācija tika uzaicināta arī uz oficiālu tikšanos, piemēram,  Itāļu vēstniecībā un ciemos pie Rīgas mēra Nila Ušakova. Pēdējā viesošanās dienā Rīgā itāļu delegācija kopā ar  mūsu skolas vidusskolēniem un Margaritu Akopjanu pastaigājās pa Vecrīgas ieliņām,  aplūkoja Vecrīgas ievērojamākās vietas. Viesi bija ļoti apmierināti gan ar kultūras programmu, gan ar ideālo tās organizēšanu, par kuru ierakstīja skolas Viesu grāmatā: “This week was interesting and informative! Thank you for that!”

Mūsu projekta dalībnieki ar nepacietību gaida, kad nākamā gada martā (17. – 23. marts) dosies atbildes vizītē uz Itāliju.

Goldbird.lv