1 2 3 4
;

SPORTOJAM VISI!

07.09.2018

2018.gada maijā un jūnijā notika Rīgas 71.vidusskolas stadiona renovācija. To veica būvuzņēmējs SIA “Ceļdaris”. Pasūtītājs – Rīgas domes Īpašuma departaments.

Vispirms futbola laukumam tika noņemts mākslīgais segums. Pēc tam notika “spilvena” (tā dēvē visas celtniecības materiālu kārtas, kas atrodas zem seguma) nomaiņa.

Ir uzbūvēti režģi futbola vārtiem, lai bumba nelidotu tālu. Ir iegādāti jauni futbola vārti un noasfaltēts 100 skrejceļš.

7.septembrī notika sporta stadiona atklāšana un sporta svētki.  Dienu iesākām ar klases stundu, kurai skolēni bija sagatavojuši informāciju par futbola norisēm pasaulē un Latvijā. Pēc tam notika skolas sporta stadiona svinīga atklāšana, kurā piedalījās gan visi skolēni un skolotāji, gan Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, gan Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, gan daudzi citi sporta entuziasti un atbildīgās amatpersonas, kurām ir svarīga mūsu kopējā lieta stadiona izveidē un tālākā attīstībā.

Pasākuma ievadā pa goda apli tika nesta simboliska olimpiskā lāpa un skolas olimpiskais karogs. Bumbas pirmā piesitiena izspēlē piedalījās skolas labākie futbolisti un K.Gokšs. Skolēni un skolotāji dziedāja, dejoja un vingroja – visapkārt virmoja liela jautrība!

Svētku otrajā daļā bija sportiskās aktivitātes skolas stadionā, sporta laukumos un Nordeķu parkā.

Hipersaite uz fotoalbumu

Fotogrāfijas:  Riga.lv/Diāna Spiridovska

                      Vladislavs Arhipovs

Pasākuma organizatore un vadītāja
Aurēlija Strode

Goldbird.lv