1 2 3 4
;

Pagājuši 24–tie lielās Pūces svētki!

25.05.2018

25. maijā mūsu skolas aktu zālē jau 24 reizi ar lieliem panākumiem notika Speciālā Skolas Pavasara Asambleja - Pūces svētki, kurā tika apbalvoti un godināti labākie no labākajiem. Tradicionāli svētki sākās ar skolas himnas kopīgu dziedāšanu.

Ar apsveikuma vārdiem pie klātesošajiem vērsās skolas direktors Andrejs Rižikovs. Viņš sveica visus svētkos un pateicās olimpiādes, konkursu un projektu uzvarētājiem. Par ” Pūces” svinību tradīcijām pastāstīja skolas direktora vietniece Nadežda Gļebovska. Pēc tam pasākuma vadītāja Jeļizaveta (12. klase) un Mihails (5. klase) paziņoja par apbalvošanas ceremonijas sākumu.

Visiem skolēniem un pedagogiem tika pasniegtas godam nopelnītās balvas. Vadītājas Marija, Katrīna, Kirils un Arturs paziņoja uzvarētājus un lūdz tos kāpt uz skatuves balvas saņemšanai. Tie bija arī mākslinieciskās pašdarbības konkursu uzvarētāji, kā arī projektu, zinātniski pētniecisko darbu un deju konkursu laureāti.

Par “Pūces ” balvas ieguvēju kļuva 7. klases skolnieks Etjens Koziņecs, kurš piedalījās Eiropas eksāmenā un ieguva maksimālo punktu skaitu – 50 no 50.

Tika izteikta pateicība par ieguldījumu skolas attīstībā 5.b klases radošajai grupai, kura atjaunoja skolas avīzes ‘’ С.П.П!” izdošanas tradīciju (skolotāja J. Barčuka) Par aktīvu darbu tika izteikta pateicība skolas folkloras kolektīvam “Petruška un citi” (vadītāja J.Barčuka)

Daudz balvu un “Pūču” ieguva Gvido Bērziņa vizuāli-plastiskās mākslas pulciņa audzēkņi un Indras Bērziņas foto pulciņa audzēkņi. Kā noslēgums-20  “Pūces” balvas ieguvēji un dažādu konkursu un izstāžu uzvarētāji, kuru vidū Jeļizaveta Kovaļova, Kirils Gončarovs un Anna Vaļetko- saņēma piemiņas “Pūces” par uzvarām.

Tika apbalvoti arī paši centīgākie skolēni, kurus bibliotekāres atzina par labākajiem lasītājiem. Tā ir 2. b klase (skolotāja J.Gulbe)

Projekta “All together now 2” dalībnieki kopā ar Vācijas sadarbības partneriem ieguva lielo “Pūci”. Kā arī pēc pasākuma otra tāda pūce  “aizlidoja ” uz Vāciju, kur tā tika pasniegta projekta dalībniekiem.

Komanda, kura popularizē Eiropas Savienības idejas, “Eiropas parlamenta vēstnieki” arī tika pieminēta ceremonijā (vadītāja M.Akopjana)

Direktora vietnieki izglītības jomā V.Solovjova, O.Lukovņikova un M. Kuzmina pasniedza zelta un sudraba pildspalvas mūsu skolas labākajiem skolēniem par teicamām sekmēm.

Galvenā svētku intriga bija prēmija “Saule”, kura katru gadu tiek pasniegta aktīvākajam mūsu skolas 12.klases skolēnam. Uz šo prestižo prēmiju pretendēja paši cienījamākie 12.klases skolēni - Svetlana Lopacka, Jeļizaveta Kačurina un Deniss Artemjevs. Tika paziņoti balsošanas rezultāti: par balvas ieguvēju kļuva Jeļizaveta Kačurina. Balvu pasniedza Anželika Titova, Skolēnu pašpārvaldes vadītāja. Panākumus mūsu skolēniem un skolotājiem! Lai par viņu talismanu kalpo “Gudrā Pūce’’!

Hipersaite uz fotoalbumu

Goldbird.lv