Katram dalībniekam būs iespēja pavadīt vienu dienu zāļu ražošanas uzņēmumā „Grindeks” un iepazīt sev tuvāko ar ķīmiju un farmāciju saistīto profesiju. Projekta dalībnieki uzzinās, ko nozīmē būt par ķīmijas tehniķi analītiķi, ķīmiķi-analītiķi, mikrobiologu, vecāko ražošanas farmaceiti, reģistrācijas dokumentācijas izstrādes speciālistu, reaktora operatoru, farmācijas tehnologu un farmaceitiskās produkcijas ražošanas operatoru.

„Profesiju dienas skolēniem” ir lieliskā iespēja jauniem cilvēkiem iepazīties ar farmācijas profesionāļu ikdienu, uzdod jautājumus, ka arī pielietot jau iegūtās skolā zināšanas praksē. Pavadot vienu dienu kopā ar „Grindeks” darbinieku un pildot ikdienas darba pienākumus, skolēni varēs saprast, vai ķīmijas un farmācijas ceļš ir īstā izvēle ar ko saistīt savu profesionālo dzīvi. 

„Profesiju dienas skolēniem” 2018. gadā norisināsies no 7. februāra līdz 7. martam. Lai pieteiktos projektam, Latvijas skolu 9.-12. klašu audzēkņiem līdz 2018. gada līdz 22. janvārim jāsūta pieteikums un motivācijas vēstule uz profesiju.dienas@grindeks.lv. Motivācijas vēstulē jāatbild uz jautājumiem – kāpēc Tu vēlies tuvāk iepazīt „Grindeks” un kāpēc Tevi interesē konkrētā profesija? Ar pilnu profesiju sarakstu var iepazīties „Grindeks” mājaslapā.

Projektā „Profesiju dienās skolēniem” astoņu gadu laikā ir iesaistījušies 370 Latvijas jaunieši, turklāt interese par dalību projektā arvien pieaug – 2017. gadā „Grindeks” saņēma 180 skolēnu pieteikumus no 42 Latvijas pilsētām un novadiem, no kuriem pēc skolēnu motivācijas novērtēšanas uzaicinājumu piedalīties ieguva 40 jaunieši.

Plašāka informācija par uzņēmumu – www.grindeks.lv.