1 2 3 4
;

Trāpi 10!

27.09.2017

“Trāpi 10!” Tādu novēlējumu var dzirdēt šautuvē un …. mūsu Rīgas 71. vidusskolā. Katrs vidusskolēns zina, ko patiesībā nozīmē šie vārdi. Tas ir jauna dzīves posma sākums, tie ir jauni pārbaudījumi un  jaunas iespējas. Tie ir svētki mūsu 10. klašu skolēniem, kuri katru gadu tiek organizēti septembra beigās. Svētki notika arī pagājušajā otrdienā, 26. septembrī mūsu skolas aktu zālē. Atzīmējami ir tas, ka šajā gadā 10. klašu Iesvētības svētkos  valdīja sacensību gars, jo 10. klases, kuras piedalījās šajos svētkos šogad bija divas.

Pirms Iesvētīšanas rituāla veikšanas 10. klašu skolēniem bija jāveic virkne uzdevumu, kuri nebija no vieglajiem. Piemēram, nedaudz bija jāpastāsta par sevi, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, jāparāda atjautība un jāatbild uz āķīgiem skolotāju jautājumiem, jāiejūtas aktieru lomā un jāiestudē neliela pasaka.

Skolas direktora Andreja Rižikova un direktora vietnieces izglītības jomā Marinas Kuzminas teiktajos ceļa vārdos skolēni ieklausījās, un tie radīja patīkami mājīgu svētku atmosfēru. ” Kura klase izrādījās labāka sacensībās?” jūs jautāsiet. Katras klases pārstāvji sevi lieliski parādīja. Skolēni meistarīgi tika galā ar mājas uzdevumu, skatītāju vērtēšanai piedāvājot savu vizītkarti filmas veidolā. Jautri un ar humoru tika izspēlēta pasaka “Rācenis”. Skolēni tika galā arī ar skolotāju uzdotajiem āķīgajiem jautājumiem.

Svētku noslēgumā skolēni deva solījumu, un solījums tika arī parakstīts – katrs skolēns uz lapas atstāja sava pirksta krāsainu nospiedumu. Solījās arī klašu audzinātāji Lidija Daškeviča (10. a) un Valentīna Potapenko (10. b). Apsveicam jūs, 10. klašu audzēkņi! Labu ceļavēju!

Hipersaite uz fotoalbumu

Goldbird.lv