1 2 3 4
;

Baltijas valstu vasaras jauniešu sporta spēles. Viļņa 15.05-17.05.2015.g.

15.06.2015

No 15. līdz 17.maijam Viļņā notika pirmās Baltijas valstu vasaras jauniešu sporta spēles,bērniem un jauniešiem  ar īpašām vajadzībām.
 Sporta spēles organizēja Lietuvas Paraolimpiskā komiteja. Latvijas komandas jaunie sportisti piedalījās vieglatlētikā, šodounā , peldēšanā, boccia, basketbola soda metienos un šautriņu mešanā, sacenšoties ar sportistiem  no Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

No mūsu skolas piedalījās 9 sportisti, kuri startēja Boccio, vieglatlētikā, Dārtā un basketbola soda metienos.Boccio mūsu komanda ieguva bronzas medaļas un tās izcīnīja A.Strods un Ņ.Sjomins, v/a -1.vietu izcīnīja A.Komarovs bumbas mešanā no krūtīm un 3.vietu-60m skrējienā, Dārta-2.vietu M.Blūzmanis un 3..v-V.Fomenoka,Basketbolā soda metienos-1.v-V.Fomenoka un 3.v-A.Komarovs. Kopumā Latvijas komandai Pirmajās Baltijas jauniešu vasaras sporta spēlēs ir 7 zelta, 4 sudraba,10 bronzas medaļas. Lietuviešu kolēģi nodeva spēļu karogu Latvijai ar vēlējumuun cerību turpināt iesākto tradīciju, lai nākamās spēles 2016.gadā (Paraolimpisko spēļu gadā) notiktu Latvijā!  Fotoatskaite...

Goldbird.lv