1 2 3 4
;

Sporta svētki 2014

09.04.2014

2014.gada 14.martā  Rīgas 71.vidusskolas Rehabilitācijas centrā notika gadskārtējie sporta svētki, kuros tradicionāli piedalījās skolēni, skolotāji, vecāki. Svētku programmā ietilpa: skolas čempionāts „Boccio” un meistarklases ar nosaukumu „Dari pats un iemāci citam!”

Svētkus ar priekšnesumu atklāja sākumskolas sporta deju dejotāji  Jeļizaveta Lukovņikova un Ivans Ļitvinskis.

Pēc tam tika piedāvātas  10 meistarklases, kurās 17K un 18K grupu skolēni savām rokām izgatavoja smilšu pulksteni, bet 10L grupas skolēni – kompasu. 11K grupas skolēni parādīja ledus dejas un konfektes glāzēs. 1.-2.klašu skolēni  bija sagatavojuši spēli no kompaktdiskiem.

Meistarklasēs piedalījās visi Rehabilitācijas centra skolēni, katrs varēja izmēģināt savas spējas jebkurā eksperimentā. Viss bija aizraujoši un interesanti. Katra klase tika apbalvota ar diplomu.

Tālāk notika skolas čempionāts „Boccio”, kuru vadīja sporta skolotāja un galvenā tiesnese Inese Ondzule. Komandas tika sadalītas 2 grupās, kuras savā starpā sacentās.

„B”grupas komandas: 14K, 10K, 11K.

„A” grupas komandas: 17К,18К.16К,12К,15К,12L.

Vietas tika sadalītas šādi:

„A” grupā : 1.vieta – 14K, 2.vieta – 10K, 3.vieta – 11K.

„B”grupā: 1.vieta – 12L, 2.vieta – 18K, 3.vieta – 1.-2.klase.

Visi dalībnieki tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem.

Svētku nobeigumā sākumskolas skolēni dāvāja interesantu priekšnesumu akrobātikā.

Sevišķi  liela jautrība svētkos sākās, kad stafetēs piedalījās skolotāji, vecāki kopā ar bērniem! Uzvarēja stiprākie! Mākslas vingrošanā vingrojumā ar stīpu uzvarēja skolotāja Lidija Maļceva. Lēcienos ar lecamauklu uzvarēja psiholoģe Linda Hāzenfuse. Pāru stafetē uzvarēja Irina Pugovkina (mamma) un Vlada Līne (skolniece). Stafetē lēcienos ar bumbām uzvarēja mamma Jeļena Belus.  Svētku noskaņu radīja arī mūzika.

Paldies sporta svētku organizatoriem: Nadeždai Hmeļņickai, Inesei Ondzulei un Irinai Pugovkinai.

Goldbird.lv