1 2 3 4

Sākusies pieteikšanās uz 100 uzņēmumu atvērtajām durvju dienām.

22.03.2018

Prakse.lv paziņo ka pieteikšanās uz uzņēmumu atvērtajām durvīm ir sākusies. Pieteikties ir iespēja Prakse.lv pasākuma sadaļā: spied šeit.

Pie sevis laipni aicina: Coca-Cola HBC Latvija, ATEA, Aldaris, SEB Shared Service Center Riga, Solvay, Autofavorīts, Danone, Daiļrade Koks, Euro Live Technologies, Latvijas Dzelzceļš, Rīgas Siltums, Evolution gaming, Mcdonalds, Rīgas ūdens, Inženieru birojs "Būve un Forma", ERP PRO/ Aston Baltic, Sky grupa, Bigbank, AE partner, Swedbank, Dardedze, DNB Bank ASA Latvijas filiāle, Atu duty free, Rīgas meži, ABB, Citadele, Clarity labs, Augstsprieguma tikls AST, Binders, Medicīnas sabiedrība ARS, Douglas, Clean R, Balticom, Inbox, Mogotel, JELD-WEN Latvija, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, Sixt, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Tallink, Kesko Senukai Latvia, Cabot, ELKO, PricewaterhouseCoopers, Severstal, Ventspils Nafta termināls un daudzi citi.

Ja rodas kādi jautājumi, priecāsimies atbildēt: ekskursijas@prakse.lv

PKK

TSI atvērto durvju diena

15.03.2018

Uzzini, kā dzīvot digitāli!

Izmēģini inovatīvās izstrādes, kas veido moderno pasauli!

Apmeklē TSI zinātniskās laboratorijas un aviācijas centru!

Uzzini, kā konstruē un kur izmanto modernos robotus!

Izej ekonomiskā intelekta testu un uzzini, kas ir imitatīvā transporta plūsmu modelēšana!

Lasīt vairāk

PKK

Mēs par veselīgu Rīgu!

14.03.2018

Rīgas domes Labklājības departaments projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros aicina Jūs uz bezmaksas lekciju "KAD BĒRNAM IR GRŪTI AUGT...".

Lekcijā tiks aplūkots:

~ trauksme un depresija dažādos cilvēka dzīves posmos

~ mānīgā labsajūta jeb vielu/procesu atkarība

Lekcija notiks 22. martā no plkst. 17:30-20:30 viesnīcā "TIA", Kr. Valdemāra ielā 63.

Reģistrēšanās lekcijai, izmantojot saiti http://ejuz.lv/22032018

Lasīt tālāk

Elīna Rotbaha-Zaremba

Karjeras attīstības atbalsta pasākums ''Es esmu students!'' 3.nodarbība

12.03.2018

2018.gada 9.martā mūsu skolas 10.klašu skolēni apmeklēja mācību centru “RIMAN”.

Pasākuma apmeklējuma mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar profesijas apguves iespējām un sniegt ieskatu par dažādām profesijām – pavārs, frizieris, vizāžists, datorsistēmu tehniķis. Skolēniem tika piedāvāta iespēja kā topošajiem studentiem izvērtēt savu piemērotību studēšanai, apmeklējot nodarbības.

Skolēni daudz uzzināja par profesijām, darba tirgus prasībām, darba iespējām, mācību procesa organizāciju,kā arī darbojās 4 meistardarbnīcās.

Lasīt tālāk

PKK

Topošo studentu nedēļa

07.03.2018

Latvijas Kultūras koledža aicina vidusskolas skolēnus apmeklēt bezmaksas TOPOŠO STUDENTU NEDĒĻU, kas norisināsies no 19. marta līdz 22. martam.

Pasākums ir paredzēts vidusskolēniem un citiem interesentiem, kurus saista kultūras nozare vai ir interese uzzināt vairāk par dažādām radošām nozarēm.

Interesentiem būs iespēja apmeklēt aizraujošas kultūras menedžmenta un deju nodaļas lekcijas četru dienu garumā (pēc izvēles), kā arī iepazīties ar Latvijas Kultūras koledžu, tās piedāvātajām specializācijām un "notvert" sajūtu, kā tas ir - būt LKK studentam.

Pieteikšanās līdz 16. martam, aizpildot pieteikuma anketu mūsu mājaslapā:

 https://kulturaskoledza.lv/blog/2018/03/02/toposo-studentu-

PKK

Latvijas Universitātes pasākums ''Studentu kurpēs''

02.03.2018

Aicinām  vidusskolēnus pieteikties pasākumam "Studenta kurpēs", kura laikā skolēnam tiek dota iespēja vienu dienu iejusties "studenta ādā" un piedalīties studiju procesā Latvijas Universitātē. Ikgadējais pasākums "Studenta kurpēs" 2018. gadā notiks no 9. līdz 13. aprīlim.

Vairāk informācijas un pieteikšanās:
https://www.lu.lv/gribustudet/pasakumi/studijas/studentakurpes/

PKK

Tev ir pienākušas 1243 ziņas. Dzīve pirms interneta. Pēdējā paaudze.

02.03.2018

Latvijas Nacionālā mākslas muzejā notika ekskursijas, kas tapušas ar ABLV Charitable Foundation atbalstu programmas “Kultūras satura izglītības projekti” ietvaros, kurās piedalījās decembrī organizētā atmiņu klažu konkursa uzvarētāji – Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12.klase un Rīgas 71.vidusskolas 12.klase. Abas klases ekskursijā iepazinās ar pasauli pirms digitālā laikmeta, kā galveno balvu saņemot iespēju profesionāļu pavadībā uzņemt savu filmu izmantojot analogos specefektus.

Lasīt tālāk

Inga Tkačenko

Balsis 2018

02.03.2018

17.februārī Bērnu un jauniešu centrā "Altona"' norisinājās ļoti zīmīgs pasākums, proti, Rīgas vokāli-muzikālais konkurss "Balsis 2018". Te varēja redzēt un dzirdēt skolas koru un ansambļu uzstāšanos, kuri bija ieradušies no dažādiem Rīgas nostūriem. Tas ir ikgadējais atskaites konkurss, kurā piedalās gan latviešu mācībvalodas, gan citu mazākumtautību skolu pārstāvji. Dziesmas jāizpilda kā akapellu un ar pavadījumu. Īpaši patīkama bija vēsts, ka šajā konkursā piedalījās arī mūsu koristi, precīzāk, koristes mūzikas skolotājas un mūsu skolas kora vadītājas Tatianas Sidorenko vadībā. Tās ir skolnieces no dažādām klasēm –Taisija Smirnova 5.a klase, Katerina Siņicka 8.b klase, Viktorija Kondratjuka 6.b klase, Oksana Jermaka 9.a klase, Ksenija Jacišina 9.a klase, Karolīne Deņisova 9.c klase, Diāna Bondare 10.b klase. Meitenes lieliski uzstājās konkursā, iegūstot godpilno 2. pakāpi. No sirds sveicam kora vadītāju Tatianu Sidorenko un meitenes ar burvīgo uzstāšanos.

Hipersaite uz videofilmu

Skolas avīzes «С.П.П!» vadītāja
 Jekaterina Barčuka

Mūsu skolas skolēnu zinātniski pētnieciskā darbība 2017./2018. mācību gadā

01.03.2018

Šajā mācību gadā mūsu skolas 10.-11.klašu skolēni raksta 6 zinātniski pētnieciskos darbus (ZPD) par interesantām un aktuālām tēmām dažādās zinātnes nozarēs: bioloģijā, ekonomikā, filozofijā, vēsturē un socioloģijā. Lasīt tālāk...

Skolēnu darbi bija noprezentēti skolas zinātniskajā konferencē. Viņi turpinās rakstīt savus zinātniski pētnieciskos darbus arī nākamajā mācību gadā, lai pretendētu aizstāvēt tos Reģionālajā skolēnu zinātniskajā konferencē. Novēlām ZPD autoriem veiksmi!

Hipersaite uz fotoalbumu

Jeļena Šalkovska

Bibliotēkas nakts ''Harijs Poters''

28.02.2018

Vai jums patīk lasīt? Vai pasakām ticat? Ticat tam, ka labais uzvar ļauno? Ja jā, tad jums noteikti jāapmeklē pasākums, kurš pavisam nesen, 16.februārī, notika mūsu skolā, un šāda veida pasākums tika organizēts pirmo reizi – tā bija Bibliotēkas nakts. Pasākums bija veltīts pašamnoslēpumainākajamun tajā pašā laikā visu iemīļotajam varonim Harijam Poteram. Interesanti, ka par pasākuma dalībniekiem kļuva ne vecāko klašu skolēni, bet 5.-6.klašu skolēni. Viņi arī radījaburvīguun noslēpumainu atmosfēru skolā, pārģērbdamies to varoņu tērpos, kuri viņiem bija iepatikušies: šeit varēja sastaptgan Hermioni Grendžeri, gan Ronu Vīzijuun pat rauduli Мirtlu. Кatrs varējauziet uz 9¾ platformas un  iziet cauriburvju sienas, noskatītiesfragmentus no iemīļotās filmasun pat iepazīties ar īstu burvi  Vladislavu Šavlovski, kurš bija atbraucis ciemos pie bērniemun vēlējās arī pavērot notiekošos brīnumus.

Skolas avīzes «С.П.П!» vadītāja
 Jekaterina Barčuka

Lasīt vairāk

Hipersaite uz fotoalbumu

Hipersaite uz videofilmu 

Goldbird.lv